Grand Cru Wine Gallery

V roku 2010 som ako nadšenec vína otvoril v historickom centre Bratislavy vinotéku Grand Cru Wine Gallery. Už po krátkom čase si získala obľubu a srdcia nielen domácich ale aj zahraničných návštevníkov. Prešli sme si pekným vývojom, zorganizovali stovky ochutnávok, obslúžili tisícky návštevníkov, ale čo je najdôležitejšie vytvorili sme si priateľsky vzťah so zákazníkmi, vinármi a máme fanúšikov po celom svete.  A to vyústilo do vytvorenia vlastnej značky vín - Grand Collection.

Magické priestory & nezabudnuteľné ochutnávky

Ak hľadáte výnimočný eventový priestor s kapacitou až 60 osôb, ktorým chcete svojich klientov či obchodných partnerov nadchnúť, Grand Cru Wine Gallery vám vie ponúknuť alternatívy, ktoré v sebe nesú nezameniteľnú atmosféru. Grand Cru Wine Gallery je členená na dve časti – historická vínna pivnica (spodná časť), vínotéka (vrchná časť). V prípade otázok nás môžete kontaktovať na e-mail: info@grandcruwinegallery.com 

Historická pivnica

Ak si chcete prenajať miesto dýchajúce históriou, ktoré v ľuďoch podnieti fantáziu spojenú s tradíciou, tieto atribúty dokonale spĺňajú podpivničené priestory vínotéky Grand Cru Wine Gallery s kapacitou do 30 miest na sedenie. Priestor je ideálny na:

  • oslavy
  • riadené degustácie
  • firemné eventy
  • teambuildingy
  • privátne akcie
  • uzavretá spoločnosť

 

Ochutnávky pre verejnosť

Raz týždenne organizujeme ochutnávku pre nadšencov vína v našich pivničných priestoroch. Starostlivo si vyberáme vinárstva a vinárov, ktorý Vás prevedú ochutnávkou v nezameniteľnej atmosfére. Termíny ochutnávok môžte sledovať na našej Facebookovej stránke:https://www.facebook.com/GrandCruWineGallery

alebo na našom Instagrame:https://www.instagram.com/grand_cru_wine_gallery/

Poprípade nám nechajte Váš email a zaradíme Vás do nášho mailing listu.

Ochutnávky pre privátnu klientelu

Tento typ ochutnávok organizujeme podľa želania klienta. Sme veľmi flexibilný. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať so svojou predstavou, ktorú Vám radi splníme.

Každý milovník vína si určite vyberie z ponuky syrových špecialít, údenín a nárezov od našich lokálnych dodávateľov. Kompletnú ponuku, výber vín, prípadne ďalšie možnosti nealkoholických nápojov vám radi zašleme na email.

Naše menu

V našej ponuke nájdete výber lokálnej kuchyne, ktorá sa snúbi s lokálnými vínami:

Chrumkavé zemiakové placky s údeným kolenom a chrenovou remuládou

Domáce mäsové pirohy s bylinkovo-jogurtovým dressingom

Vyprážaný údený oštiepok so zemiakovými hranolkami a domácou tatárskou
omáčkou

Špenátové pirôžky na krémovej omáčke zo zrejúceho syra so sušenými paradajkami

Samozrejmosťou je bohatá ponuka rôznych snackov.

 

Späť do obchodu